Doprava

Ako si môžem objednať tovar?

Tovar si je možné prebrať osobne na predajni alebo prostredníctvom zasielkovej služby GLS do domu. Cena dopravy je fixne stanovená na 9,00 EUR.

Čo urobiť po prevzatí tovaru?

Odporúčame prezrieť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. Ak je zistené mechanické poškodenie obalu výrobku, alebo ak nie je zásielka kompletná, spíšte za prítomnosti dopravcu záznam o poškodení zásielky - zápis o škode a nechajte si túto skutočnosť potvrdiť dopravcom.

Je súčasťou kúpnej zmluvy aj montáž výrobku?

Nie, inštalácia tovaru ani montáž nie sú súčasťou kúpnej zmluvy. Tovar vám zmontujeme pri doručení na predajňu.

Vrátenie tovaru

Ako môžem vratiť tovar?

Tovar nám po predchádzajúcom oznámení na tel. +421 905 142 294, resp. emailom na: mail@a-studiomi.sk zašlite do 14 dní v balíku na adresu: Alena Čeklovská A-STUDIO Štefánikova 8 071 01 Michalovce Tovar musí byť nepoužívaný, nepoškodený a schopný ďalšieho predaja. Odstránenie visačiek, cenoviek a štítkov je neprípustné a takýto tovar je považovaný za používaný. S tovarom musí byť v balíku originál dokladu o zakúpení (faktúra). Tovar odporúčame poistiť.

Môžem vymeniť tovar za iný?

Zakúpený tovar nevymieňame.

Ako dlho trvá vrátenie peňazí za tovar?

Po skontrolovaní tovaru Vám do 15 dní zašleme naspäť kúpnu cenu tovaru bez poštovného a balného a to prevodom na účet, resp. poštovou zloženkou.
Potrebujete pomôcť? Napíšte nám alebo zavojte! Kontaktujte nás

Žiadne produkty v košíku.